12.04 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
12.04
02:00
NBA (NBA)

Orlando Magic-Milwaukee Bucks

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
12.04
03:00
NBA (NBA)

Dallas Mavericks-SA Spurs

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
12.04
05:00
NBA (NBA)

LA Clippers-Detroit Pistons

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
12.04
17:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Balıkesir BB-Merkezefendi Bld.

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
12.04
19:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Zenit Basket-Panathinaikos

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
12.04
19:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Anadolu Efes-Tofaş

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png

13.04 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
13.04
04:00
NBA (NBA)

Utah Jazz-Washington Wizards

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
13.04
05:00
NBA (NBA)

GS Warriors-Denver Nuggets

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
13.04
10:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Türk Telekom-Tarsus AC

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
12:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Teşvikiye-OGM Orman

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
15:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Darüşşafaka-Galatasaray

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
17:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Bursaspor-Fenerbahçe Beko

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
20:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Petkimspor-Fethiye Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png

14.04 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
14.04
02:30
NBA (NBA)

Indiana Pacers-LA Clippers

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
14.04
03:00
NBA (NBA)

Charlotte Hornets-LA Lakers

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
14.04
10:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

OGM Orman-Darüşşafaka

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
12:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Fenerbahçe Beko-Türk Telekom

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
15:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Galatasaray-Bursaspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
15:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Kocaeli Basket-Yalovaspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
17:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Fethiye Bld.-Tarsus AC

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
19:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

CSKA Moskova-Panathinaikos

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
14.04
20:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Petkimspor-Teşvikiye

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
21:45
Eurocup (Eurocup)

Virtus Bologna-Unics Kazan

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png

15.04 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
15.04
02:00
NBA (NBA)

Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
15.04
03:00
NBA (NBA)

NO Pelicans-New York Knicks

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
15.04
10:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Bursaspor-OGM Orman

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
12:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Darüşşafaka-Petkimspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
15:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Teşvikiye-Fethiye Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
17:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Petkimspor-Tofaş

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
15.04
17:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Türk Telekom-Galatasaray

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
18:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Gemlik Basket-Düzce Bld.

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
15.04
19:15
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Beşiktaş-Bahçeşehir Klj

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
15.04
20:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Tarsus AC-Fenerbahçe Beko

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png