27.09 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
27.09
13:00
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Edremit Bld.-Tarsus Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.09
13:30
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Rize Bld.-Karşıyaka Çarşı Koleji

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.09
15:15
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Uludağ Basket-Urla Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.09
15:45
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Antalya Güneşi-Çeşme Basketbol

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.09
17:30
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Mersin BB-Emlak Konut

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.09
18:00
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Samsun Basket-Bodrum Karya

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.09
20:15
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Fenerbahçe Gelişim-Botaş Gelişim

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png

28.09 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
28.09
13:00
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Karşıyaka Çarşı Koleji-Çeşme Basketbol

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
28.09
13:30
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Tarsus Bld.-Urla Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
28.09
15:15
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Rize Bld.-Antalya Güneşi

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
28.09
15:45
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Edremit Bld.-Uludağ Basket

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
28.09
17:30
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Bodrum Karya-Botaş Gelişim

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
28.09
18:00
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Emlak Konut-Yalova VIP

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
28.09
19:45
Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası (Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası)

Samsun Basket-Fenerbahçe Gelişim

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png

29.09 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
KARŞILAŞMA KAYDI BULUNAMADI!

30.09 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
30.09
20:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Monaco-Panathinaikos

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
30.09
21:05
THY Euroleague (THY Euroleague)

Maccabi Playtika-Bayern Münih

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
30.09
21:30
THY Euroleague (THY Euroleague)

Olimpia Milano-CSKA Moskova

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
30.09
21:45
THY Euroleague (THY Euroleague)

Real Madrid-Anadolu Efes

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png