27.01 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
27.01
03:30
NBA (NBA)

LA Clippers-Atlanta Hawks

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
27.01
04:00
NBA (NBA)

Houston Rockets-Washington Wizards

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
27.01
05:00
NCAA (NCAA)

Georgia-Duke

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
27.01
14:00
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (Kadınlar Basketbol Süper Ligi)

Adana Basket-Elazığ Öİ

40ce939cfd5b61e7bf30434c4f7d4036.png
27.01
14:30
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (Kadınlar Basketbol Süper Ligi)

Hatay BB-Botaş

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.01
15:30
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (Kadınlar Basketbol Süper Ligi)

Nesibe Aydın-Kayseri Basket

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.01
16:30
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (Kadınlar Basketbol Süper Ligi)

Fenerbahçe-OGM Orman

40ce939cfd5b61e7bf30434c4f7d4036.png
27.01
17:00
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (Kadınlar Basketbol Süper Ligi)

Galatasaray-Canik Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
27.01
19:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Tofaş-Petkimspor

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
27.01
19:30
Eurocup (Eurocup)

Lokomotiv Kuban-Partizan

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
27.01
20:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Kormend-Belfius Mons

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
27.01
20:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

BC Dnipro-Anwil Wloclawek

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
27.01
20:30
FIBA Şampiyonlar Ligi (FIBA Şampiyonlar Ligi)

Pınar Karşıyaka-Bilbao Basket

40ce939cfd5b61e7bf30434c4f7d4036.png
27.01
22:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Alba Berlin-CSKA Moskova

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
27.01
22:30
FIBA Şampiyonlar Ligi (FIBA Şampiyonlar Ligi)

Oostende-Darüşşafaka

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
27.01
22:45
THY Euroleague (THY Euroleague)

Asvel Villeurbanne-Baskonia

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
27.01
23:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Real Madrid-Panathinaikos

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
27.01
23:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Valencia Basket-Zalgiris Kaunas

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
27.01
23:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

GB Reggio Emilia-Iraklis Saloniki

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png

28.01 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
28.01
03:30
NBA (NBA)

Milwaukee Bucks-Toronto Raptors

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
28.01
03:30
NBA (NBA)

Philadelphia 76ers-LA Lakers

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
28.01
15:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Balkan-CSM Oradea

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
16:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Kapfenberg Bulls-BC Kiev

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
17:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Nes Ziona-Szolnoki Olaj

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
18:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Beşiktaş-CSU Sibiu

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
19:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

BC Prometey-Rilski Sportist

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
20:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Khimki Moskova-Fenerbahçe Beko

1afc57d5a65b365786c314125a4bc85a.png
28.01
20:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Ostrow Wielkopolski-Sporting CP

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
20:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Donar Groningen-Parma Permsk

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
28.01
22:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Olympiakos-Barcelona

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
28.01
22:45
THY Euroleague (THY Euroleague)

Olimpia Milano-Zenit Basket

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png

29.01 (Cuma) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
29.01
03:00
NBA (NBA)

Miami Heat-LA Clippers

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
29.01
04:00
NBA (NBA)

Detroit Pistons-LA Lakers

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
29.01
05:30
NBA (NBA)

Houston Rockets-Portland TB

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
29.01
14:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Belfius Mons-Iraklis Saloniki

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
15:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Akhisar Bel-Düzce Bld.

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
29.01
15:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

CSM Oradea-CSU Sibiu

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
16:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Kapfenberg Bulls-BC Prometey

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
16:00
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (Kadınlar Basketbol Süper Ligi)

İzmit Bld.-Beşiktaş

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
29.01
17:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Nes Ziona-Ostrow Wielkopolski

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
17:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Kormend-GB Reggio Emilia

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
18:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Balkan-Beşiktaş

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
19:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

BC Kiev-Rilski Sportist

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
20:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

CSKA Moskova-Bayern Münih

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
29.01
20:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Parma Permsk-Den Bosch

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
20:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Anwil Wloclawek-Fribourg Olympic

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
29.01
22:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Panathinaikos-Valencia Basket

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
29.01
22:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Alba Berlin-Real Madrid

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
29.01
22:45
THY Euroleague (THY Euroleague)

Kızılyıldız-Asvel Villeurbanne

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.01
23:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Baskonia-Zalgiris Kaunas

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
29.01
23:00
FIBA Europe Cup (FIBA Europe Cup)

Szolnoki Olaj-Sporting CP

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png

30.01 (Cumartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
30.01
03:30
NBA (NBA)

NO Pelicans-Milwaukee Bucks

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
30.01
04:00
NBA (NBA)

Brooklyn Nets-OKC Thunder

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
30.01
04:00
NBA (NBA)

OKC Thunder-Brooklyn Nets

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
30.01
13:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Bursaspor-Petkimspor

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
30.01
14:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Kocaeli Basket-Balıkesir BB

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
30.01
15:15
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Afyon Bld.-Darüşşafaka

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
30.01
15:45
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Anadolu Basket-İTÜ

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
30.01
17:30
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Galatasaray-Fethiye Bld.

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
30.01
17:30
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Bornova Bld.-Samsunspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
30.01
22:45
İspanya Basketbol Ligi (İspanya Basketbol Ligi)

Morabanc Andorra-Iberostar Tenerife

315acb66675ad941c9093bf9efa9974f.png