27.09 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
27.09
00:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Birmingham Legion-Charlotte Independence

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
27.09
00:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Sacramento Republic-LA Galaxy 2

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
27.09
01:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

OKC Energy-Indy Eleven

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
27.09
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Real Monarchs-New York RB 2

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
27.09
20:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Kasımpaşa-Konyaspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
27.09
20:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Denizlispor-Samsunspor

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
27.09
20:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Trabzonspor-Alanyaspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
27.09
21:45
Fransa Ligue 2 (Fransa Ligue 2)

Toulouse-Caen

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
27.09
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Venezia-Torino

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
27.09
22:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Celta Vigo-Granada

8ad0275759667c4c86d11b3da6debd2b.png
27.09
22:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Crystal Palace-Brighton

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
27.09
22:00
İspanya La Liga 2 (İspanya La Liga 2)

Fuenlabrada-Cartagena

408363cb1c4f9fd8d9cca622ded301e0.png

28.09 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
28.09
13:00
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Elazığspor-Arnavutköy Bld.

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
28.09
15:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Leipzig-Club Brugge

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
28.09
15:30
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Edirnespor-Çatalcaspor

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
28.09
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

PSG-Manchester City

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
28.09
18:00
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

İçel İY-Düzcespor

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
28.09
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Ajax-Beşiktaş

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Shakhtar Donetsk-Inter

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
21:45
İngiltere Championship (İngiltere Championship)

Middlesbrough-Sheffield Utd

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
28.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

B.Dortmund-Sporting Lisbon

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Leipzig-Club Brugge

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Milan-Atletico Madrid

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Porto-Liverpool

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

PSG-Manchester City

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
28.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Real Madrid-Sheriff Tiraspol

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

29.09 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
29.09
03:30
Copa Libertadores (Copa Libertadores)

Atletico Mineiro-Palmeiras

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
29.09
13:00
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Çankaya FK-Ofspor

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
29.09
15:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Manchester Utd-Villarreal

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
29.09
15:30
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Hendekspor-52 Orduspor

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
29.09
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Juventus-Chelsea

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
29.09
19:00
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Erokspor-Osmaniyespor

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
29.09
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Atalanta-Young Boys

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Zenit-Malmö

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
21:45
İngiltere Championship (İngiltere Championship)

Fulham-Swansea

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
29.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Bayern Münih-Dinamo Kiev

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Benfica-Barcelona

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Juventus-Chelsea

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Manchester United-Villarreal

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Salzburg-Lille

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
29.09
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Wolfsburg-Sevilla

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

30.09 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
30.09
01:15
Copa Sudamericana (Copa Sudamericana)

Libertad-Bragantino

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
30.09
03:30
Copa Libertadores (Copa Libertadores)

Barcelona SC-Flamengo

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
30.09
13:00
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Mardin BB-Gümüşhanespor

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
30.09
15:30
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

Kütahyaspor-Darıca G.Birliği

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
30.09
18:00
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) (Ziraat Türkiye Kupası (ZTK))

K.Karabükspor-Karşıyaka

2c85f0c42cd404c6e7c17bd428614621.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sturm Graz-PSV

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Fenerbahçe-Olympiakos

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sparta Prag-Glasgow Rangers

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Real Sociedad-Monaco

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Napoli-Spartak Moskova

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Lyon-Brondby IF

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Legia Varşova-Leicester City

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

AZ Alkmaar-Jablonec

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Antwerp-E.Frankfurt

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Zorya-Roma

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Partizan-Flora Tallin

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

LASK-Maccabi Tel Aviv

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

KAA Gent-Anorthosis

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

CSKA Sofya-Bodo Glimt

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

CFR Cluj-Randers

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Alashkert-HJK Helsinki

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

West Ham-Rapid Wien

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Marsilya-Galatasaray

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Celtic-B.Leverkusen

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Ludogorets-Kızılyıldız

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Lazio-Lokomotiv Moskova

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Genk-Dinamo Zagreb

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Ferencvaros-Real Betis

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Kopenhag-Lincoln City

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Braga-Midtjylland

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Vitesse-Rennes

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Union Berlin-Maccabi Haifa

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Tottenham-Mura

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

PAOK-Slovan Bratislava

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Omonia-Karabağ

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Feyenoord-Slavia Prag

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
30.09
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Basel-Kairat Almaty

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png