12.04 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
12.04
16:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Kasımpaşa-Y.Malatyaspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
12.04
19:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Alanyaspor-Denizlispor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
12.04
19:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Fenerbahçe-Gaziantep FK

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
12.04
20:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

WBA-Southampton

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
12.04
21:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Hoffenheim-B.Leverkusen

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
12.04
21:45
Fransa Ligue 2 (Fransa Ligue 2)

Guingamp-Toulouse

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
12.04
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Benevento-Sassuolo

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
12.04
21:45
Belçika Pro League (Belçika Pro League)

Mouscron-Antwerp

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
12.04
22:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Celta Vigo-Sevilla

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
12.04
22:00
İspanya La Liga 2 (İspanya La Liga 2)

Alcorcon-Castellon

408363cb1c4f9fd8d9cca622ded301e0.png
12.04
22:15
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Brighton-Everton

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png

13.04 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
13.04
12:05
Avustralya A Ligi (Avustralya A Ligi)

Newcastle Jets-Perth Glory

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
13.04
13:30
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Tuzlaspor-Eskişehirspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
13.04
16:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Altınordu-Adana Demirspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
13.04
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Giresunspor-Keçiörengücü

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
13.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Chelsea-Porto

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
13.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

PSG-Bayern Münih

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png

14.04 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
14.04
12:35
Avustralya A Ligi (Avustralya A Ligi)

Adelaide United-Macarthur Bulls

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
14.04
13:30
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Menemenspor-Samsunspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
14.04
16:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Adanaspor-Akhisarspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
14.04
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Balıkesirspor-İstanbulspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
14.04
19:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Holstein Kiel-Hannover 96

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
14.04
20:00
İspanya La Liga 2 (İspanya La Liga 2)

Rayo Vallecano-Mirandes

408363cb1c4f9fd8d9cca622ded301e0.png
14.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

B.Dortmund-Manchester City

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
14.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Liverpool-Real Madrid

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png

15.04 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
15.04
13:30
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Boluspor-Ümraniyespor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
15.04
16:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Ankaraspor-Altay

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
15.04
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Bursaspor-Bandırmaspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Manchester United-Granada

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Roma-Ajax

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Slavia Prag-Arsenal

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Villarreal-Dinamo Zagreb

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png