27.10 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
27.10
20:55
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Lokomotiv Moskova-Bayern Münih

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
20:55
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Shakhtar Donetsk-Inter

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Monchengladbach-Real Madrid

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Porto-Olympiacos

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Liverpool-Midtjylland

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Marsilya-Manchester City

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Atletico Madrid-Salzburg

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
27.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Atalanta-Ajax

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png

28.10 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
28.10
20:55
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Krasnodar-Chelsea

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
28.10
20:55
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Başakşehir-Paris Saint Germain

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
28.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Sevilla-Rennes

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
28.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

B.Dortmund-Zenit

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
28.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Manchester United-Leipzig

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
28.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Juventus-Barcelona

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
28.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Ferencvaros-Dinamo Kiev

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
28.10
23:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Club Brugge-Lazio

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png

29.10 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Karabağ-Villarreal

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Zory Luhansk-Braga

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Lille-Celtic

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

LASK-Ludogorets

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

CSKA Moskova-Dinamo Zagreb

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

KAA Gent-Hoffenheim

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Feyenoord-Wolfsberg

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Crvena Zvezda-Slovan Liberec

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Antwerp-Tottenham

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

AEK Athens-Leicester City

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

AC Milan-Sparta Prag

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
20:55
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sivasspor-M.Tel Aviv

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Slavia Prag-B.Leverkusen

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Real Sociedad-Napoli

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Rangers-Lech Poznan

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Nice-Hapoel Beer Sheva

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Omonia-PSV

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Benfica-Standard Liege

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Molde-Rapid Wien

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Granada-PAOK

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Cluj-Young Boys

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

AZ Alkmaar-Rijeka

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

AS Roma-CSKA Sofya

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
29.10
23:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Arsenal-Dundalk

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png

30.10 (Cuma) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
30.10
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Tuzlaspor-Altay

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
30.10
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Balıkesirspor-Adanaspor

6b20e73613fb06ec44f1175486cde9aa.png
30.10
20:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Karagümrük-BB Erzurumspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
30.10
20:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Trabzonspor-Kasımpaşa

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
30.10
20:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Hamburg-St. Pauli

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
30.10
22:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Schalke 04-Stuttgart

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
30.10
23:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Eibar-Cadiz

8ad0275759667c4c86d11b3da6debd2b.png
30.10
23:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Marsilya-Lens

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
30.10
23:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Wolverhampton-Crystal Palace

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
30.10
23:30
Portekiz Liga NOS (Portekiz Liga NOS)

Paços Ferreira-Porto

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png