NTV Spor (10-15 Mayıs 2016 Yayın Akışı)

10 MAYIS SALI

08.00 Sabah Haberleri / canlı

09.10 90 +

10.00 Haberler

10.05 Yüzde Yüz Futbol

11.00 Haberler

11.05 Spor Servisi / canlı

12.00 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2. Ayak / Yarı Final 1. Maçı / canlı

13.30 Haberler

14.00 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2. Ayak / Yarı Final 2. Maçı / canlı

15.30 Euroleague Magazin / yeni

16.00 Haberler

16.05 Spor Servisi

17.00 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2. Ayak / Final Maçı / canlı

18.30 Haberler

19.00 Anadolu Efes – Darüşşafaka Doğuş / Spor Toto Basketbol Ligi / canlı

21.00 Haberler

21.10 Anderlecht – Oostende / Belçika Ligi

22.00 Haberler

22.10 Gent – Club Brugge / Belçika Ligi

23.00 Haberler

23.05 Spor Gecesi / canlı

11 MAYIS ÇARŞAMBA

08.00 Sabah Haberleri / canlı

10.00 Haberler

10.05 B Planı

11.00 Haberler

11.05 Spor Servisi / canlı

12.00 Haberler

12.10 Videobasket / Basketbol Ligi / yeni

12.40 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2. Ayak / Final Maçı

13.45 Futbol Panorama / yeni

14.00 Haberler

14.05 Anadolu Efes – Darüşşafaka Doğuş / Spor Toto Basketol Ligi 1. Devre

15.00 Haberler

15.05 Anadolu Efes – Darüşşafaka Doğuş / Spor Toto Basketol Ligi 2. Devre

16.00 Haberler

16.05 Spor Servisi

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.30 X Cat World Series / yeni

18.00 Haberler

18.05 Spor Merkezi / canlı

19.00 Haberler

19.05 Spor Merkezi / canlı

20.00 Saul Canelo Alvarez – Amir Khan / Profesyonel Boks

21.00 Haberler

21.05 Kubrat Pulev – Dereck Chisora / Profesyonel Boks

22.00 Haberler

22.15 Euroleague Obradoviç: More Than a Coach / yeni

22.45 Zum / yeni

23.00 Haberler

23.05 Spor Gecesi / canlı

12 MAYIS PERŞEMBE

08.00 Sabah Haberleri / canlı

10.00 Haberler

10.05 Dünya Raliikross Şampiyonası / Almanya

11.00 Haberler

11.05 Spor Servisi / canlı

12.00 Haberler

12.10 Anderlecht – Oostende / Belçika Ligi

13.00 Haberler

13.10 Gent – Club Brugge / Belçika Ligi

14.00 Haberler

14.05 Saul Canelo Alvarez – Amir Khan / Profesyonel Boks

15.00 Haberler

15.05 Kubrat Pulev – Dereck Chisora / Profesyonel Boks

16.00 Haberler

16.05 Spor Servisi

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.30 Euroleague Obradoviç: More Than a Coach

18.00 Haberler

18.05 Spor Merkezi / canlı

19.00 Haberler

19.05 Spor Merkezi / canlı

21.00 Maç Toplantısı / canlı

21.30 İlk Raunt

23.00 Haberler

23.30 Spor Gecesi / canlı

13 MAYIS CUMA

08.00 Sabah Haberleri / canlı

10.00 Haberler

10.05 İlk Raunt

11.30 Videobasket / Basketbol Ligi

12.00 Haberler

12.15 Maç Toplantısı

13.30 Gillette World Sports

14.00 Haberler

14.05 G. Saray Odeabank – Pınar Karşıyaka / Spor Toto Basketbol Ligi 1. Devre

15.00 Haberler

15.05 G. Saray Odeabank – Pınar Karşıyaka / Spor Toto Basketbol Ligi 2. Devre

16.00 Haberler

16.05 Transworld Sports

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.30 Euroleague Magazin

18.00 Haberler

18.05 Spor Merkezi / canlı

19.00 Haberler

19.05 Spor Merkezi / canlı

19.30 Adil Oyun / yeni

21.00 Haberler

21.15 Euroleague Özel / canlı

22.00 Haberler

22.05 Dünya Raliikross Şampiyonası / Almanya

23.00 Haberler

23.05 Spor Gecesi / canlı

14 MAYIS CUMARTESİ

09.00 Yedigün Spor Açılış

09.10 Yedigün Spor / canlı

10.15 Futbol Bir Aşk / yeni

11.00 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu / Kadınlar Yarı Final 1. Maçı / Antalya /canlı

12.00 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu / Kadınlar Yarı Final 2. Maçı / Antalya /canlı

13.00 B Planı / yeni

14.00 Fenerbahçe – Laboral Kutxa / Euroleague Yarı Final Maçı

15.30 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu / Kadınlar 3. – 4. Maçı Antalya / canlı

16.30 Yedigün Spor / canlı

16.45 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu / Kadınlar Final Maçı Antalya / canlı

18.00 Gol / canlı

19.00 Dakika Skor / canlı

19.45 Yüzde Yüz Futbol Devre Arası / canlı

20.00 Dakika Skor / canlı

20.55 Yüzde Yüz Futbol / canlı

22.00 90 + / canlı

23.00 Profesyonel Boks / Cardiff – Galler / canlı

15 MAYIS PAZAR

09.00 Spor Pazarı Açılış / canlı

09.10 Spor Pazarı / canlı

10.00 Yüzde Yüz Futbol

11.00 Futbol Aktüel / canlı

12.30 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu / Erkekler Yarı Final 2. Maçı Antalya /canlı

13.30 Son Çeyrek / canlı

15.00 Spor Pazarı / canlı

15.30 Club Brugge – Anderlecht / Belçika Ligi / canl

17.30 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu / Erkekler Final Maçı Antalya

18.30 Spor Pazarı / canlı

19.00 Dakika Skor / canlı

19.45 Yüzde Yüz Futbol Devre Arası / canlı

20.00 Dakika Skor / canlı

20.55 Yüzde Yüz Futbol / canlı

22.00 Haberler

22.10 90 + / canlı