NTV Spor (25-30 Ekim) Yayın Akışı

25 EKİM SALI

07.00 Sabah Haberleri / canlı

10.00 Haberler

10.05 %100 Futbol Maç Sonu

11.00 Haberler

11.05 Spor Servisi / canlı

12.00 Haberler

12.05 Club Brugge – Anderlecht / Belçika Ligi

13.00 Haberler

13.05 90 +

14.00 Spor Aktüel / canlı

16.00 Haberler

16.05 Spor Servisi

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.45 Zum

18.00 Spor Merkezi / canlı

19.30 Sportfreunde Lotte – Bayer Leverkusen / Almanya Kupası / canlı

21.30 Haberler

21.45 B. Mönchengladbach – Stuttgart / Almanya Kupası / canlı

23.45 Spor Gecesi / canlı

26 EKİM ÇARŞAMBA

07.00 Sabah Haberleri / canlı

10.00 Haberler

10.05 Sportfreunde Londe – Bayer Leverkusen / Almanya Kupası

11.00 Haberler

11.05 Spor Servisi / canlı

12.00 Haberler

12.15 B. Mönchengladbach – Stuttgart / Almanya Kupası

13.00 Haberler

13.15 Videobasket Türkiye Ligi / yeni

13.45 Spor Toto Süper Lig 8. Hafta Maç Özetleri / yeni

14.00 Spor Aktüel / canlı

16.00 Haberler

16.05 Spor Servisi

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.45 Zum / yeni

18.00 Spor Merkezi / canlı

20.00 Kırmızı Çizgi / canlı

21.45 Borussia Dortmund – Union Berlin & Bayern Münih – Augsburg / canlı (dönüşümlü yayın)

23.45 Spor Gecesi / canlı

27 EKİM PERŞEMBE

07.00 Sabah Haberleri

10.00 Haberler

10.05 Borussia Dortmund – Union Berlin / Almanya Kupası

11.00 Haberler

11.05 Spor Servisi / canlı

12.00 Haberler

12.05 Bayern Münih – Augsburg / Almanya Kupası

13.00 Haberler

13.05 Kırmızı Çizgi

14.00 Spor Aktüel / canlı

16.00 Haberler

16.05 Spor Servisi

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.45 Spor Toto Süper Lig 8. Hafta Maç Özetleri

18.00 Spor Merkezi / canlı

20.00 Profesyonel Boks / Güney Afrika

21.30 Gent – Standard Liege / Belçika Ligi / canlı

23.30 Spor Gecesi / canlı

28 EKİM CUMA

07.00 Sabah Haberleri / canlı

10.00 Haberler

10.05 Gent – Standard Liege / Belçika Ligi

11.00 Haberler

11.15 Hollanda Ligi Maç Özetleri / yeni

11.45 Zum

12.00 Haberler

12.15 Videobasket Türkiye Ligi

13.00 Haberler

13.15 Güzel Oyun / Konuk: Gökhan Zan

13.45 Spor Toto Süper Lig 8. Hafta Maç Özetleri

14.00 Spor Aktüel / canlı

16.00 Haberler

16.05 Dünya Ralli Şampiyonası / Katalunya Özetleri / yeni

17.00 Haberler

17.05 Dünyanın Sporu / canlı

17.45 Zum

18.05 Spor Merkezi / canlı

20.00 Kırmızı Çizgi / canlı

20.45 %100 Futbol Devre Arası / canlı

21.00 Kırmızı Çizgi / canlı

21.55 %100 Futbol Maç Sonu / canlı

23.30 Spor Gecesi / canlı

29 EKİM CUMARTESİ

09.00 Yedigün Spor Açılış

09.10 Yedigün Spor / canlı

11.00 Dünya Ralli Şampiyonası / 1. Gün Özetleri

11.30 %100 Futbol

13.00 B Planı

14.00 Spor Aktüel / canlı

16.00 Yedigün Spor / canlı

16.15 Almanya Kupası Maç Özetleri / yeni

17.00 Gol / canlı

18.30 Yedigün Spor / canlı

19.00 Zulte Waragem – Club Brugge / Belçika Ligi 1. Devre / canlı

19.45 %100 Futbol Devre Arası / canlı

20.00 Zulte Waragem – Club Brugge / Belçika Ligi 2. Devre / canlı

20.55 %100 Futbol Maç Sonu / canlı

22.30 Haberler

23.00 Profesyonel Boks Kazakistan / canlı

30 EKİM PAZAR

09.00 Spor Pazarı Açılış

09.10 Spor Pazarı / canlı

10.30 %100 Futbol

12.00 Dünya Ralli Şampiyonası Galler / canlı

13.00 Son Çeyrek / canlı

14.00 Futbol Aktüel / canlı

15.30 Oostende – Standard Liege / Belçika Ligi / canlı

17.30 Spor Pazarı / canlı

18.45 Spor Toto Basketbol Süper Ligi Maça Doğru

19.00 Anadolu Efes – Muratbey Uşak / Spor Toto Basketbol Ligi 1. Devre / canlı

19.45 %100 Futbol Devre Arası / canlı

20.00 Anadolu Efes – Muratbey Uşak / Spor Toto Basketbol Ligi 2. Devre / canlı

20.55 %100 Futbol Maç Sonu / canlı

22.30 90+ / canlı