12.04 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
12.04
02:00
NBA (NBA)

Orlando Magic-Milwaukee Bucks

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
12.04
03:00
NBA (NBA)

Dallas Mavericks-SA Spurs

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
12.04
05:00
NBA (NBA)

LA Clippers-Detroit Pistons

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
12.04
11:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

K.Zuk-T.Lamasine

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
11:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

Z.Kolar-M.Viola

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
11:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

B.Barun-L.Klein

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
12:00
ATP Monte Carlo (ATP Monte Carlo)

L.Musetti-A.Karatsev

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
12.04
13:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

D.Popko-M.Bachinger

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
13:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

E.Benchetrit-M.Copil

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
13:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

T.Daniel-M.Miladinovic

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
13:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

T.Kokkinakis-D.Ajdukovic

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
13:30
ATP Monte Carlo (ATP Monte Carlo)

F.Auger Aliassime-C.Garin

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
12.04
13:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

A.Collarini-M.Basic

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
13:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

D.Brown-F.Horansky

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
15:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

J.Rodionov-F.Bagnis

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
15:00
ATP Monte Carlo (ATP Monte Carlo)

F.Fognini-M.Kecmanovic

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
12.04
15:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

A.Martin-M.Trungelliti

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
15:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

A.Giannessi-M.Janvier

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
15:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Arkas-Galatasaray HDIS

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
12.04
15:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

A.Bolt-J.Domingues

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
15:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

Cem İlkel-E.Couacaud

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
15:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

M.Safwat-M.Bourgue

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
16:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Kasımpaşa-Y.Malatyaspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
12.04
16:30
ATP Monte Carlo (ATP Monte Carlo)

G.Dimitrov-J.L.Struff

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
12.04
17:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Balıkesir BB-Merkezefendi Bld.

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

H.Moriya-M.Damm

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

K.King-J.Ward

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

J.Aragone-T.Bellucci

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

R.Quiroz-R.Smith

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

E.Donskoy-F.Gaio

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

D.E.Galan-S.Ofner

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

L.Broady-N.Milojevic

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

A.Muller-E.Ymer

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

D.Dzumhur-P.Krstin

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
17:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

K.Coppejans-N.Serdarusic

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
19:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Zenit Basket-Panathinaikos

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
12.04
19:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

M.T.B.Vera-A.Ritschard

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
19:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

J.De Jong-D.King

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
19:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

F.Cerundolo-J.Kovalik

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
19:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

Altuğ Çelikbilek-S.Sekiguchi

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
19:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

T.A.Kodat-P.Sakamoto

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
19:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Anadolu Efes-Tofaş

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
12.04
19:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Alanyaspor-Denizlispor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
12.04
19:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Fenerbahçe-Gaziantep FK

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
12.04
19:30
ATP Challenger (ATP Challenger)

M.Cressy-P.Kohlschreiber

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
20:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

T.S.Kwiatkowski-U.Blanch

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
20:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

J.Jung-J.Brooksby

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
20:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

E.Gomez-B.Fratangelo

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
20:00
ATP Challenger (ATP Challenger)

B.Schnur-A.Tabilo

62135775084cf310a8cf5179c7a802dc.png
12.04
20:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

WBA-Southampton

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
12.04
20:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Ziraat Bankası-Fenerbahçe HDIS

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
12.04
21:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Hoffenheim-B.Leverkusen

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
12.04
21:45
Belçika Pro League (Belçika Pro League)

Mouscron-Antwerp

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
12.04
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Benevento-Sassuolo

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
12.04
21:45
Fransa Ligue 2 (Fransa Ligue 2)

Guingamp-Toulouse

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
12.04
22:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Celta Vigo-Sevilla

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
12.04
22:00
İspanya La Liga 2 (İspanya La Liga 2)

Alcorcon-Castellon

408363cb1c4f9fd8d9cca622ded301e0.png
12.04
22:15
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Brighton-Everton

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png

13.04 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
13.04
04:00
NBA (NBA)

Utah Jazz-Washington Wizards

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
13.04
05:00
NBA (NBA)

GS Warriors-Denver Nuggets

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
13.04
10:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Türk Telekom-Tarsus AC

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
12:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Edremit Bld.-Göztepe

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
12:05
Avustralya A Ligi (Avustralya A Ligi)

Newcastle Jets-Perth Glory

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
13.04
12:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Teşvikiye-OGM Orman

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
13:30
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Tuzlaspor-Eskişehirspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
13.04
14:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Kalecik Bld.-Nevşehir Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
15:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Darüşşafaka-Galatasaray

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
16:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Altınordu-Adana Demirspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
13.04
16:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Bolu Bld.-Adam Voleybol

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
17:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Bursaspor-Fenerbahçe Beko

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
18:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Karşıyaka-İstanbul BB

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Giresunspor-Keçiörengücü

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
13.04
19:30
TVF Sultanlar Ligi Play-Off (TVF Sultanlar Ligi Play-Off)

Vakıfbank-Fenerbahçe Opet

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
13.04
20:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Petkimspor-Fethiye Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
13.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

PSG-Bayern Münih

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
13.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Chelsea-Porto

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png

14.04 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
14.04
02:30
NBA (NBA)

Indiana Pacers-LA Clippers

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
14.04
03:00
NBA (NBA)

Charlotte Hornets-LA Lakers

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
14.04
10:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

OGM Orman-Darüşşafaka

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
12:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Milas Bld.-Kula Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
12:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Göztepe-Kalecik Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
12:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Fenerbahçe Beko-Türk Telekom

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
12:35
Avustralya A Ligi (Avustralya A Ligi)

Adelaide United-Macarthur Bulls

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
14.04
13:30
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Menemenspor-Samsunspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
14.04
14:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Hatay BB-Cizre Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
14:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Nevşehir Bld.-Edremit Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
15:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Kocaeli Basket-Yalovaspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
15:00
TVF Sultanlar Ligi Play-Off (TVF Sultanlar Ligi Play-Off)

Eczacıbaşı-THY

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
14.04
15:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Galatasaray-Bursaspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
16:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Adanaspor-Akhisarspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
14.04
16:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Yeni Kızıltepe Spor-Akkuş Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
16:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Adam Voleybol-Karşıyaka

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
17:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Fethiye Bld.-Tarsus AC

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
18:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

İstanbul BB-Bolu Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
18:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Alanya Bld.-Saint Joseph

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
19:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

CSKA Moskova-Panathinaikos

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
14.04
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Balıkesirspor-İstanbulspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
14.04
19:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Holstein Kiel-Hannover 96

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
14.04
20:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Petkimspor-Teşvikiye

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
14.04
20:00
İspanya La Liga 2 (İspanya La Liga 2)

Rayo Vallecano-Mirandes

408363cb1c4f9fd8d9cca622ded301e0.png
14.04
21:45
Eurocup (Eurocup)

Virtus Bologna-Unics Kazan

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
14.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

B.Dortmund-Manchester City

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
14.04
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Liverpool-Real Madrid

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png

15.04 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
15.04
02:00
NBA (NBA)

Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets

f10e446cf214aed5aceb313bf83a664d.png
15.04
03:00
NBA (NBA)

NO Pelicans-New York Knicks

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
15.04
10:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Bursaspor-OGM Orman

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
11:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Nevşehir Bld.-Göztepe

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
12:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Kula Bld.-Hatay BB

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
12:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Darüşşafaka-Petkimspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
13:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Edremit Bld.-Kalecik Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
13:30
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Boluspor-Ümraniyespor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
15.04
14:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Cizre Bld.-Milas Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
15:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Teşvikiye-Fethiye Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
15:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Galatasaray HDIS-Arkas

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
15.04
15:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

İstanbul BB-Adam Voleybol

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
16:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Ankaraspor-Altay

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
15.04
16:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Akkuş Bld.-Alanya Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
17:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Petkimspor-Tofaş

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
15.04
17:30
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Türk Telekom-Galatasaray

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
17:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Bolu Bld.-Karşıyaka

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
18:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Gemlik Basket-Düzce Bld.

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
15.04
18:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Saint Joseph-Yeni Kızıltepe Spor

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Bursaspor-Bandırmaspor

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
15.04
19:15
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Beşiktaş-Bahçeşehir Klj

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
15.04
20:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Tarsus AC-Fenerbahçe Beko

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
15.04
20:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Fenerbahçe HDIS-Ziraat Bankası

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Manchester United-Granada

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Roma-Ajax

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Slavia Prag-Arsenal

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
15.04
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Villarreal-Dinamo Zagreb

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png