13.08 (Cumartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
13.08
00:30
Premier Padel (Premier Padel)

Chingotto/Tello-Stupaczuk/Lima

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
01:30
ATP Kanada (ATP Kanada)

D.Evans-T.Paul

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
02:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

New York RB 2-Charleston

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
13.08
02:00
WTA Kanada (WTA Kanada)

B.Haddad Maia-B.Bencic

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
13.08
02:30
WNBA (WNBA)

NY Liberty-Atlanta Dream

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
03:00
WNBA (WNBA)

Minnesota Lynx-Seattle Storm

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
13.08
03:30
ATP Kanada (ATP Kanada)

P.C.Busta-J.Draper

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Colorado Springs-El Paso Locomotive

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
13.08
04:00
WTA Kanada (WTA Kanada)

K.Pliskova-Q.Zheng

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
13.08
05:00
WNBA (WNBA)

Phoenix Mercury-Dallas Wings

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
13.08
05:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Orange County-Phoenix Rising

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
13.08
14:00
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Arminia Bielefeld-Hamburg

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
13.08
14:00
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Holstein Kiel-Braunschweig

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
13.08
14:00
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Karlsruhe-Sandhausen

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
13.08
14:30
İngiltere Championship (İngiltere Championship)

Cardiff City-Birmingham

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
13.08
14:30
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Aston Villa-Everton

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
13.08
15:15
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Fransa-İsrail

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
15:15
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Türkiye-Letonya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
16:00
Fransa Ligue 2 (Fransa Ligue 2)

Guingamp-Paris FC

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
16:00
Amerikan Futbolu Avrupa Şampiyonlar Ligi (Amerikan Futbolu Avrupa Şampiyonlar Ligi)

Istanbul Rams-Düsseldorf

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
16:00
CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler (CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler)

Gürcistan-İspanya

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
13.08
16:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Leipzig-Köln

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
13.08
16:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Hoffenheim-Bochum

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
16:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

B.Leverkusen-Augsburg

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
16:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Hertha Berlin-E.Frankfurt

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
16:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Werder Bremen-Stuttgart

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
17:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Manisa FK-Boluspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
13.08
17:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Manchester City-Bournemouth

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
13.08
17:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Brighton-Newcastle

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
17:00
İngiltere Championship (İngiltere Championship)

Sunderland-Queens Park Rangers

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
17:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Southampton-Leeds United

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
17:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Arsenal-Leicester City

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
13.08
17:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Wolverhampton-Fulham

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
13.08
17:30
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Hırvatistan-Slovenya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
17:30
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Polonya-İtalya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
18:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Monaco-Rennes

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
18:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Celta Vigo-Espanyol

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
19:00
CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler (CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler)

Macaristan-Slovakya

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
13.08
19:15
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Ç.Rizespor-Keçiörengücü

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
13.08
19:15
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Kayserispor-İstanbulspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
13.08
19:30
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Brentford-Manchester Utd

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
13.08
19:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Schalke 04-Monchengladbach

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
13.08
19:30
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Milan-Udinese

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
13.08
19:30
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Sampdoria-Atalanta

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
19:45
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

İspanya-Karadağ

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
19:45
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Kuzey Makedonya-Yunanistan

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
20:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Valladolid-Villarreal

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
20:00
Portekiz Liga NOS (Portekiz Liga NOS)

Casa Pia-Benfica

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
21:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Darmstadt 98-Hansa Rostock

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
13.08
21:45
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Adana Demirspor-Sivasspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
13.08
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Lecce-Inter

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
13.08
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Monza-Torino

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
21:45
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Eyüpspor-Denizlispor

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
13.08
21:45
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Gençlerbirliği-Altınordu

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
13.08
21:45
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Galatasaray-Giresunspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
13.08
22:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

PSG-Montpellier

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
13.08
22:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Barcelona-Rayo Vallecano

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
22:00
Hollanda Eredivisie (Hollanda Eredivisie)

Feyenoord-Heerenveen

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
13.08
22:00
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Danimarka-Sırbistan

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
22:00
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Hollanda-Litvanya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
13.08
22:30
Portekiz Liga NOS (Portekiz Liga NOS)

Sporting-Rio Ave

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png

14.08 (Pazar) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
14.08
01:00
MLS (MLS)

NY Red Bulls-Orlando City

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
02:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Pittsburgh RH-Memphis 901

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
02:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Hartford Athletic-Indy Eleven

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
02:30
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Louisville City-Tampa Bay Rowdies

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
02:30
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Detroit-Oakland Roots

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
02:30
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Atlanta United 2-Miami FC

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
02:30
MLS (MLS)

Toronto FC-Portland Timbers

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
03:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Birmingham Legion-San Diego Loyal

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

San Antonio-Las Vegas Lights

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
05:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Monterrey Bay-Sacramento Republic

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
14.08
14:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Lorient-Lyon

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
14.08
14:00
İskoçya Premier Lig (İskoçya Premier Lig)

Kilmarnock-Celtic

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
14:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

St.Pauli-Magdeburg

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
14.08
14:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Hannover 96-Jahn Regensburg

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
14.08
14:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

F.Düsseldorf-Greuther Fürth

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
14.08
15:15
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Türkiye-Polonya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
15:15
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Karadağ-Yunanistan

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
15:30
Hollanda Eredivisie (Hollanda Eredivisie)

Ajax-Groningen

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
16:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Nottingham Forest-West Ham

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
14.08
16:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Reims-Clermont

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
14.08
16:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Troyes-Toulouse

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
14.08
16:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Auxerre-Angers

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
14.08
16:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Ajaccio-Lens

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
14.08
16:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Mainz-Union Berlin

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
14.08
17:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Bodrumspor-Y.Malatyaspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
14.08
17:00
CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası (CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası)

Danimarka-Türkiye

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
17:30
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Fransa-Hollanda

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
17:30
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Slovenya-Sırbistan

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
18:00
CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler (CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler)

Danimarka-Türkiye

39ee58a28294a9a058b58254e06bb96e.png
14.08
18:00
CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler (CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler)

Danimarka-Türkiye

39ee58a28294a9a058b58254e06bb96e.png
14.08
18:05
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Nice-Strasbourg

46b209effae4dd2edd2c017ea701119e.png
14.08
18:30
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Chelsea-Tottenham

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
14.08
18:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Bayern Münih-Wolfsburg

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
14.08
18:30
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Cadiz-Real Sociedad

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
19:15
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Ümraniyespor-Antalyaspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
14.08
19:15
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Gaziantep FK-Ankaragücü

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
14.08
19:30
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Lazio-Bologna

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
14.08
19:30
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Fiorentina-Cremonese

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
19:45
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Hırvatistan-Danimarka

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
19:45
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

İspanya-Kuzey Makedonya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
20:00
WNBA (WNBA)

Minnesota Lynx-Connecticut Sun

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
20:00
Portekiz Liga NOS (Portekiz Liga NOS)

Vizela-Porto

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
20:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Sakaryaspor-Göztepe

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
14.08
20:30
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Valencia-Girona

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
21:25
CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler (CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler)

Avusturya-Finlandiya

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
14.08
21:45
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Brest-Marsilya

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
14.08
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Salernitana-Roma

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
14.08
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Spezia-Empoli

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
14.08
21:45
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Alanyaspor-Beşiktaş

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
14.08
22:00
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

İsrail-Litvanya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
22:00
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası (FIBA U16 Avrupa Şampiyonası)

Letonya-İtalya

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
14.08
23:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Almeria-Real Madrid

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png

15.08 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
15.08
03:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

LA Galaxy 2-New Mexico

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
15.08
18:30
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Athletic Bilbao-Mallorca

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
15.08
19:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Adanaspor-Tuzlaspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
15.08
19:15
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Konyaspor-M.Başakşehir

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
15.08
19:30
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Verona-Napoli

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
15.08
20:30
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Getafe-Atletico Madrid

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
15.08
21:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

BB Erzurumspor-Pendikspor

79776b5d54d3796efd4ef63d16851713.png
15.08
21:45
Fransa Ligue 2 (Fransa Ligue 2)

Quevilly Rouen-St. Etienne

aad66346c24582dda9065ee0a2f979d3.png
15.08
21:45
İtalya Serie A (İtalya Serie A)

Juventus-Sassuolo

a813e040b4ded5fc7d95619f924341a6.png
15.08
21:45
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Kasımpaşa-Fenerbahçe

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
15.08
22:00
İngiltere Premier Lig (İngiltere Premier Lig)

Liverpool-Crystal Palace

aa3e8beea42145c50b21111888b6c441.png
15.08
23:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Real Betis-Elche

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png

16.08 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
16.08
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme (UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme)

Kopenhag-Trabzonspor

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png