12.04 (Pazartesi) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
12.04
15:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Arkas-Galatasaray HDIS

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
12.04
20:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Ziraat Bankası-Fenerbahçe HDIS

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png

13.04 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
13.04
12:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Edremit Bld.-Göztepe

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
14:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Kalecik Bld.-Nevşehir Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
16:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Bolu Bld.-Adam Voleybol

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
18:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Karşıyaka-İstanbul BB

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
13.04
19:30
TVF Sultanlar Ligi Play-Off (TVF Sultanlar Ligi Play-Off)

Vakıfbank-Fenerbahçe Opet

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png

14.04 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
14.04
12:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Milas Bld.-Kula Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
12:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Göztepe-Kalecik Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
14:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Hatay BB-Cizre Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
14:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Nevşehir Bld.-Edremit Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
15:00
TVF Sultanlar Ligi Play-Off (TVF Sultanlar Ligi Play-Off)

Eczacıbaşı-THY

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
14.04
16:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Yeni Kızıltepe Spor-Akkuş Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
16:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Adam Voleybol-Karşıyaka

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
18:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

İstanbul BB-Bolu Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
14.04
18:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Alanya Bld.-Saint Joseph

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png

15.04 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
15.04
11:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Nevşehir Bld.-Göztepe

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
12:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Kula Bld.-Hatay BB

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
13:00
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Edremit Bld.-Kalecik Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
14:00
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Cizre Bld.-Milas Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
15:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Galatasaray HDIS-Arkas

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png
15.04
15:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

İstanbul BB-Adam Voleybol

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
16:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Akkuş Bld.-Alanya Bld.

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
17:30
TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off (TVF Kadınlar 1. Lig Play-Off)

Bolu Bld.-Karşıyaka

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
18:30
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off (TVF Erkekler 1. Lig Play-Off)

Saint Joseph-Yeni Kızıltepe Spor

618554552c1bafeb1e1ab996921aaf0a.png
15.04
20:00
TVF Efeler Ligi Play-Off (TVF Efeler Ligi Play-Off)

Fenerbahçe HDIS-Ziraat Bankası

8bd51264dc60b7705b1020d50f531b51.png