17.05 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
17.05
16:00
Basketbol 1. Ligi Play-Off (Basketbol 1. Ligi Play-Off)

sigortam.net İTÜ-Bornova Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
17.05
18:00
Basketbol 1. Ligi Play-Off (Basketbol 1. Ligi Play-Off)

Konyaspor-TED Kolejliler

39ee58a28294a9a058b58254e06bb96e.png
17.05
20:30
Basketbol Süper Ligi Play-Off (Basketbol Süper Ligi Play-Off)

Bursaspor-Fenerbahçe Beko

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png

18.05 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
18.05
03:30
NBA Play-Off (NBA Play-Off)

Miami Heat-Boston Celtics

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png

19.05 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
19.05
04:00
NBA Play-Off (NBA Play-Off)

GS Warriors-Dallas Mavericks

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
19.05
13:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Anadolu Efes-Beşiktaş

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
19.05
16:00
Basketbol Gençler Ligi (Basketbol Gençler Ligi)

Galatasaray NEF-Gaziantep Basket

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
19.05
16:00
Basketbol 1. Ligi Play-Off (Basketbol 1. Ligi Play-Off)

OGM Orman-Mamak Bld.

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
19.05
18:00
Basketbol 1. Ligi Play-Off (Basketbol 1. Ligi Play-Off)

Kocaeli Basket-Samsunspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
19.05
19:00
THY Euroleague Final Four (THY Euroleague Final Four)

Olympiakos-Anadolu Efes

1afc57d5a65b365786c314125a4bc85a.png
19.05
22:00
THY Euroleague Final Four (THY Euroleague Final Four)

Barcelona-Real Madrid

1afc57d5a65b365786c314125a4bc85a.png

20.05 (Cuma) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
20.05
03:30
NBA Play-Off (NBA Play-Off)

Miami Heat-Boston Celtics

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
20.05
15:00
Basketbol 1. Ligi Play-Off (Basketbol 1. Ligi Play-Off)

Bornova Bld.-sigortam.net İTÜ

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
20.05
18:00
Basketbol 1. Ligi Play-Off (Basketbol 1. Ligi Play-Off)

TED Kolejliler-Konyaspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png