04.10 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
04.10
15:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Marsilya-Sporting

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
04.10
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Inter-Barcelona

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
04.10
18:00
AFC Kupasi (AFC Kupasi)

Al Seeb-Al Rifaa

8ad0275759667c4c86d11b3da6debd2b.png
04.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Bayern Münih-Viktoria Plzen

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
04.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Marsilya-Sporting Lisbon

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Ajax-Napoli

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Club Brugge-Atletico Madrid

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

E.Frankfurt-Tottenham

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Inter-Barcelona

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Liverpool-Rangers

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Porto-B.Leverkusen

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

05.10 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
05.10
15:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Real Madrid-Shakhtar Donetsk

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
05.10
16:00
AFC Kupasi (AFC Kupasi)

Sogdiana-Kuala Lumpur City

8ad0275759667c4c86d11b3da6debd2b.png
05.10
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Benfica-PSG

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
05.10
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Chelsea-Milan

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
05.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Leipzig-Celtic

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
05.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Salzburg-Dinamo Zagreb

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Benfica-PSG

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Chelsea-Milan

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Juventus-Maccabi Haifa

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Manchester City-Kopenhag

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Real Madrid-Shakhtar Donetsk

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Sevilla-B.Dortmund

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

06.10 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
06.10
02:30
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Louisville City-Detroit

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
03:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Memphis 901-Rio Grande

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

El Paso Locomotive-Colorado Springs

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

New Mexico-LA Galaxy 2

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

HJK Helsinki-Ludogorets

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Zürih-PSV

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sturm Graz-Lazio

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sheriff Tiraspol-Real Sociedad

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Monaco-Trabzonspor

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Malmö-Union Berlin

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Kızılyıldız-Ferencvaros

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Omonia-Manchester United

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Sivasspor-FC Balkani

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Rennes-Dinamo Kiev

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Arsenal-Bodo Glimt

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Olympiakos-Karabağ

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Midtjylland-Feyenoord

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Freiburg-Nantes

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Fenerbahçe-AEK Larnaca

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Braga-St.Gilloise

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Slavia Prag-CFR Cluj

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

RFS-M.Başakşehir

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Hearts-Fiorentina

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Roma-Real Betis

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

07.10 (Cuma) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
07.10
19:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Arminia Bielefeld-Karlsruhe

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
19:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Jahn Regensburg-Greuther Fürth

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
20:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Adanaspor-Bandırmaspor

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
07.10
20:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Gaziantep FK-Adana Demirspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
07.10
21:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Hoffenheim-Werder Bremen

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
21:45
Belçika Pro League (Belçika Pro League)

Antwerp-St.Truiden

5872aa4cdbe64dce8d36fe201075f7ea.png
07.10
22:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Lyon-Toulouse

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
22:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Osasuna-Valencia

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png