04.10 (Salı) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
04.10
02:30
NBA (NBA)

Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
04.10
03:15
NFL Play-Off (NFL Play-Off)

LA Rams-SF 49ers

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
04.10
10:00
ATP Astana (ATP Astana)

S.Tsitsipas-M.Kukushkin

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
04.10
12:00
ATP Astana (ATP Astana)

C.Alcaraz-D.Goffin

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
04.10
12:00
ATP Tokyo (ATP Tokyo)

N.Kyrgios-C.H.Tseng

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
04.10
13:30
ATP Tokyo (ATP Tokyo)

H.Moriya-Y.Shimizu

5872aa4cdbe64dce8d36fe201075f7ea.png
04.10
15:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Marsilya-Sporting

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
04.10
15:00
ATP Astana (ATP Astana)

T.Griekspoor-A.Bublik

74bbafaa6564718ec60a799d7c3beb28.png
04.10
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Inter-Barcelona

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
04.10
17:00
Kadınlar Basketbol 1. Ligi (Kadınlar Basketbol 1. Ligi)

Karşıyaka Çarşı Koleji-Emlak Konut Gelişim

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
04.10
17:00
ATP Astana (ATP Astana)

A.Ramos-D.Medvedev

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
04.10
18:00
AFC Kupasi (AFC Kupasi)

Al Seeb-Al Rifaa

8ad0275759667c4c86d11b3da6debd2b.png
04.10
19:30
FIBA Şampiyonlar Ligi (FIBA Şampiyonlar Ligi)

Pınar Karşıyaka-AEK Athens

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
04.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Bayern Münih-Viktoria Plzen

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
04.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Marsilya-Sporting Lisbon

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
20:00
Dünya Kadinlar Voleybol Şampiyonasi (Dünya Kadinlar Voleybol Şampiyonasi)

Türkiye-Almanya

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
04.10
20:30
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi (CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi)

Dynamo Apeldoorn-Benfica

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
04.10
21:30
FIBA Şampiyonlar Ligi (FIBA Şampiyonlar Ligi)

Murcia-Tofaş

5872aa4cdbe64dce8d36fe201075f7ea.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Ajax-Napoli

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Club Brugge-Atletico Madrid

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

E.Frankfurt-Tottenham

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Inter-Barcelona

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Liverpool-Rangers

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
04.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Porto-B.Leverkusen

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

05.10 (Çarşamba) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
05.10
02:30
NBA (NBA)

Miami Heat-Minnesota TW

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
05.10
15:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Real Madrid-Shakhtar Donetsk

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
05.10
16:00
AFC Kupasi (AFC Kupasi)

Sogdiana-Kuala Lumpur City

8ad0275759667c4c86d11b3da6debd2b.png
05.10
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Benfica-PSG

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
05.10
17:00
UEFA Gençlik Ligi (UEFA Gençlik Ligi)

Chelsea-Milan

ecbdeb41d0b09ce9843b3625c2ba5b72.png
05.10
17:00
TVF Efeler Ligi (TVF Efeler Ligi)

Galatasaray HDIS-Hekimoğlu

39ee58a28294a9a058b58254e06bb96e.png
05.10
18:30
Dünya Kadinlar Voleybol Şampiyonasi (Dünya Kadinlar Voleybol Şampiyonasi)

Türkiye-Kanada

bef22d7d240fbac7300c630cbc4cebbf.png
05.10
19:00
FIBA Şampiyonlar Ligi (FIBA Şampiyonlar Ligi)

Bahçeşehir Klj-BC Igokea

a9e7e54b7c7c118d7d993a5cddee85a2.png
05.10
19:00
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Plamen Pozega-BLMA

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
05.10
19:00
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi (CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi)

Pazardzhik-Arcada Galati

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
05.10
19:00
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi (CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi)

SK Zadruga-Levoranta

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
05.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Leipzig-Celtic

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
05.10
19:45
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Salzburg-Dinamo Zagreb

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
20:00
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi (CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi)

Lindaren Volley-Mladost Zagreb

a96c1aa32db3854219ee7bb6142d032b.png
05.10
21:00
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

House of Talents Spurs-BS Sassari

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
05.10
21:00
FIBA Şampiyonlar Ligi (FIBA Şampiyonlar Ligi)

Oostende-Galatasaray NEF

8430df591863f88da37af63bd6570b4c.png
05.10
21:15
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Phantoms Basket-Gernika Bizkaia

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Benfica-PSG

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Chelsea-Milan

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Juventus-Maccabi Haifa

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Manchester City-Kopenhag

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Real Madrid-Shakhtar Donetsk

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
05.10
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Şampiyonlar Ligi)

Sevilla-B.Dortmund

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png

06.10 (Perşembe) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
06.10
02:00
NBA (NBA)

Boston Celtics-Toronto Raptors

b363a023ce00e12c740a56c6b5e5d4e0.png
06.10
02:30
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Louisville City-Detroit

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
03:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

Memphis 901-Rio Grande

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

El Paso Locomotive-Colorado Springs

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
04:00
ABD USL Championship (ABD USL Championship)

New Mexico-LA Galaxy 2

85638a7d718ac350e322d9065efd0dfa.png
06.10
18:00
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Dafni-Hatayspor

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
06.10
19:00
NBA (NBA)

Milwaukee Bucks-Atlanta Hawks

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

HJK Helsinki-Ludogorets

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Zürih-PSV

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sturm Graz-Lazio

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Sheriff Tiraspol-Real Sociedad

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Monaco-Trabzonspor

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Malmö-Union Berlin

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Kızılyıldız-Ferencvaros

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Omonia-Manchester United

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
19:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Sivasspor-FC Balkani

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
06.10
20:00
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Slavia Banska-Eleftheria

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
06.10
20:30
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

OA Chanion-Basket 25 Bydgoszcz

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
06.10
21:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Asvel Villeurbanne-Olimpia Milano

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
06.10
21:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Panathinaikos-Real Madrid

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
06.10
21:05
THY Euroleague (THY Euroleague)

Maccabi Playtika-Zalgiris Kaunas

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
06.10
21:30
THY Euroleague (THY Euroleague)

Bayern Münih-Fenerbahçe Beko

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
06.10
21:30
THY Euroleague (THY Euroleague)

Valencia Basket-Baskonia

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Rennes-Dinamo Kiev

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Arsenal-Bodo Glimt

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Olympiakos-Karabağ

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Midtjylland-Feyenoord

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Freiburg-Nantes

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Fenerbahçe-AEK Larnaca

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Braga-St.Gilloise

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Slavia Prag-CFR Cluj

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

RFS-M.Başakşehir

198011fc9425e9521d38d32175fba706.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi (UEFA Avrupa Konferans Ligi)

Hearts-Fiorentina

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
22:00
UEFA Avrupa Ligi (UEFA Avrupa Ligi)

Roma-Real Betis

ca169f2a6ac43c22958fbd892861ddd8.png
06.10
23:30
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Uniao Sportiva-Grengwald

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png

07.10 (Cuma) Tüm Karşılaşmalar

TARİH KARŞILAŞMALAR KANAL
07.10
14:00
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Elitzur Holon-Kallitheas

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
07.10
15:00
Eurocup Kadınlar (Eurocup Kadınlar)

Ramat Hasharon-Ludovika Csata

355b6fae986e5ce123826559c7715e5b.png
07.10
18:00
Basketbol 1. Ligi (Basketbol 1. Ligi)

Bodrumspor-Samsunspor

27e544a143fda3eb4deb2b99bc4fea90.png
07.10
18:30
Dünya Kadinlar Voleybol Şampiyonasi (Dünya Kadinlar Voleybol Şampiyonasi)

ABD-Türkiye

39ee58a28294a9a058b58254e06bb96e.png
07.10
19:00
Basketbol Süper Ligi (Basketbol Süper Ligi)

Manisa BB-Beşiktaş

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
19:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Arminia Bielefeld-Karlsruhe

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
19:30
Almanya Bundesliga 2 (Almanya Bundesliga 2)

Jahn Regensburg-Greuther Fürth

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
20:00
Spor Toto 1. Lig (Spor Toto 1. Lig)

Adanaspor-Bandırmaspor

d5ef18073fd2940087ec87253be73458.png
07.10
20:00
Spor Toto Süper Lig (Spor Toto Süper Lig)

Gaziantep FK-Adana Demirspor

9538a46d096c02300d7b905e81e06aa3.png
07.10
20:30
THY Euroleague (THY Euroleague)

Anadolu Efes-Kızılyıldız

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
07.10
21:00
THY Euroleague (THY Euroleague)

Alba Berlin-Partizan

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
07.10
21:30
THY Euroleague (THY Euroleague)

Barcelona-Olympiakos

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
07.10
21:30
THY Euroleague (THY Euroleague)

Virtus Bologna-Monaco

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png
07.10
21:30
Almanya Bundesliga (Almanya Bundesliga)

Hoffenheim-Werder Bremen

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
21:45
Belçika Pro League (Belçika Pro League)

Antwerp-St.Truiden

5872aa4cdbe64dce8d36fe201075f7ea.png
07.10
22:00
Fransa Ligue 1 (Fransa Ligue 1)

Lyon-Toulouse

a4cc1d1143114085d8885ce9b777ab8d.png
07.10
22:00
İspanya La Liga (İspanya La Liga)

Osasuna-Valencia

05364756129ba92268a6a66d53aeb66b.png